Ubytovanie vo Fürstau

Kompletná ponuka celého ubytovania vo Fürstau. Nájdite si jeden z apartmánov a penzióny priamo v meste, alebo aj v okolí Fürstau, kde nájdeme mestá Hundsdorf, Bruck an der Großglocknerstraße, Taxenbach, Zell am See a Fusch an der Glocknerstraße.

V ľavom stĺpci máte možnosť prispôsobiť svoje hľadanie vašim konkrétnym potrebám a cieľom. Vybrať si typ alebo kvalitu ubytovania, špecifikovať lokalitu, v ktorej sa má nachádzať, zúžiť si počet iba na tie, ktoré obsahujú potrebné vybavenie alebo poskytujú požadované služby.

Zoradiť podľa:


98 výsledkov nájdených, zobrazené 1 - 20 1 2 3 .. 5  » »»

1. Al-Shams 

Foto: Al-Shams
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
0 %

Al-Shams is located in Fürstau. Guests are welcome to enjoy the free WiFi. This apartment features a living room and a fully equipped kitchen with a dishwasher.


2. Die Sonne 

Foto: Die Sonne
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
0 %

Die Sonne is situated in Fürstau. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen and a terrace. Saalbach Hinterglemm is 29 km from the apartment, while Zell am See is 11 km away. The nearest airport is Salzburg W. A.


3. El Sol 

Foto: El Sol
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
0 %


4. il Sole 

Foto: il Sole
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
0 %

Il Sole is set in Fürstau. Guests have access to free WiFi. The apartment is equipped with 2 bedrooms and a fully fitted kitchen with a dishwasher. Saalbach Hinterglemm is 29 km from the apartment, while Zell am See is 11 km away. Salzburg W. A.


5. Le Soleil 

Foto: Le Soleil
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
0 %

Le Soleil is situated in Fürstau. This apartment also has free WiFi. The apartment is fitted with 3 bedrooms and a fully fitted kitchen with a dishwasher. Saalbach Hinterglemm is 29 km from the apartment. Salzburg W. A.


6. Sol Royal 

Foto: Sol Royal
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
0 %

Sol Royal is set in Fürstau and offers a terrace. Complimentary WiFi is provided. This holiday home has 8 bedrooms, a living room and a fully equipped kitchen with a dishwasher. Saalbach Hinterglemm is 29 km from the holiday home.


7. Sunce 

Foto: Sunce
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
0 %

Sunce is situated in Fürstau. Complimentary WiFi is offered. This apartment comes with 1 bedroom, a living room and a fully equipped kitchen with a dishwasher and an oven.


8. The Sun 

Foto: The Sun
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
0 %

The Sun is set in Fürstau. Guests can enjoy the free WiFi. This apartment is equipped with 2 bedrooms, a living room and a fully equipped kitchen. Saalbach Hinterglemm is 29 km from the apartment, while Zell am See is 11 km away.


9. Apartment Haus Viktoria StarStarStar

Foto: Apartment Haus Viktoria
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
79 %

Situated in Fürstau in the Salzburg region, Apartment Haus Viktoria features a terrace and mountain views. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. The apartment features a satellite TV and 4 bedrooms.

Izby

Štvorizbový apartmán
osôb77 - 103 EUR za noc

Hotely v okolí Fürstau

Kvôli obmedzenému počtu ubytovacích zariadení v vo Fürstau, sme rozšírili výsledky hľadania o ubytovacie možnosti v blízkom okolí Fürstau. Ďalšie ubytovacie zariadenia sú zoradené podľa vzdialenosti od Fürstau.


10. Großberghof 

Foto: Großberghof
Lokalita: Taxenbach
Vzdialenosť: 1.1 km
Izieb: 5
Hodnotenie hostí
94 %

Großberghof se nachází ve městě Taxenbach a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Soukromé parkoviště zde můžete využívat zdarma.


11. Holiday Home Machreich StarStarStarStar

Foto: Holiday Home Machreich
Lokalita: Hundsdorf
Vzdialenosť: 1.2 km
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
100 %

Set in Bruck an der Großglocknerstraße, Holiday Home Machreich provides accommodation with a terrace and free WiFi. Guests have a private balcony. This holiday home comes with a kitchen, a seating area, and a satellite TV.


13. Chalet Peter 

Foto: Chalet Peter
Vzdialenosť: 1.4 km
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
92 %

Chata Peter se nachází v obci Bruck an der Großglocknerstraße, 10 km od jezera Zeller See a termálních lázní Tauern Spa, a nabízí balkon a terasu s výhledem na okolní Alpy, sluneční terasu a saunu, kde si můžete odpočinout po náročném.

Izby

Horská chata
11 osôb107 - 157 EUR za noc

14. Apartment Moderegg StarStarStar

Foto: Apartment Moderegg
Vzdialenosť: 1.4 km
Izieb: 1
Hodnotenie hostí
100 %

Apartmán FEWO Eder Bruck se nachází 12 km od Zell am See. Jedná se o rustikální apartmán s balkonem s výhledem na hory a satelitní TV. Nejbližší sjezdovky jsou vzdálené 10 minut jízdy a apartmánový dům je obklopený zahradou.

Izby

Apartmán s 2 spálňami
osôb69 - 80 EUR za noc

15. Ferienhof Oberreit StarStarStarStar

Foto: Ferienhof Oberreit
Vzdialenosť: 1.4 km
Izieb: 4
Hodnotenie hostí
98 %

Komplex Oberreit s výhledem do údolí řeky Salice nabízí prázdninové horské chaty, ekofarmu, zahradu s velkým hřištěm a hlavní budovu s ​​lázněmi, restaurací a hernou.

Izby

Horská chata (4 dospelí)
osoby156 - 156 EUR za noc
Horská chata (6 dospelí)
osôb208 - 208 EUR za noc
Horská chata (8 dospelých)
osôb262 - 262 EUR za noc

98 výsledkov nájdených, zobrazené 1 - 20 1 2 3 .. 5  » »»

Menu

Čeština  Slovensky 

  Mena: